• Serwis kamer i aparatów cyfrowych

  • Naprawa precyzyjnej elektroniki użytkowej

  • Naprawa RTV

O nas

    

Serwis kamer i aparatów cyfrowych Grzegorz Mas

 

Zakład serwisowy Grzegorza Mas jest firmą o bardzo długiej tradycji na rynku usług naprawy sprzętu RTV. Działamy nieprzerwanie od 1989 roku, zdobywając doświadczenie wraz z rozwojem technologii i wprowadzaniem nowych rozwiązań w artykułach elektronicznych.

 

Każdemu klientowi zapewniamy fachową i sprawną obsługę. Lata praktyki w pracy z komponentami elektronicznymi oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy ze sprzętem rejestracji obrazu spowodowały, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych zleceń.

   

W ciągu ponad 20 lat istnienia nasz zakład wyspecjalizował się w serwisowaniu sprzętu wideo. Wykonujemy przeglądy, konserwację i naprawy profesjonalnych i półprofesjonalnych kamer wideo i kamkoderów cyfrowych. Serwisujemy także amatorski i profesjonalny sprzęt przetwarzania i odtwarzania obrazu – od naprawy DVD, przez miksery wideo i audio, do kompleksowych zestawów monitoringu i odtwarzania obrazu oraz specjalistycznych urządzeń analizy obrazu medycznego. Ponadto zapewniamy możliwość unowocześnienia sprzętu wideo dzięki wymianie wyselekcjonowanych podzespołów i komponentów oraz oprogramowania sterującego.


serwis kamer

Oferta

kamera_b

Kontakt